Blitz Blank „Enthaarungscreme 125ml

Blitz Blank „Enthaarungscreme 125ml“ Hlaďoučká za pár minut a téměř bez práce! Tento depilační krém s příjemnou vůní jemně odstraňuje nepříjemné chloupky ať už v podpaží, na intimních partiích, nohou či kdekoli jinde. Vaše pokožka bude naprosto hladká, ještě jemnější než po použití žiletky. Jednoduše naneste krém na část těla, na které se chcete zbavit... Více

Porovnat ceny  od 369  v 2 obchodech

Popis zboží Blitz Blank „Enthaarungscreme 125ml

Blitz Blank „Enthaarungscreme 125ml“ Hlaďoučká za pár minut a téměř bez práce! Tento depilační krém s příjemnou vůní jemně odstraňuje nepříjemné chloupky ať už v podpaží, na intimních partiích, nohou či kdekoli jinde. Vaše pokožka bude naprosto hladká, ještě jemnější než po použití žiletky. Jednoduše naneste krém na část těla, na které se chcete zbavit chloupků a podle jejich délky nechte působit 10 - 20 minut. Poté je důkladně odstraňte stěrkou, kterou naleznete v balení a nakonec opláchněte pokožku čistou vodou.

Blitz Blank „Enthaarungscreme 125ml

V žádném případě nepoužívejte na podrážděnou pokožku, na boláky, záněty či jinak poškozenou nebo nemocnou kůži. Před prvním použitím otestujte krém na malém povrchu kůže. Pokud se objeví alergická reakce, nepoužívejte již dále tento krém. Nepoužívejte jej také jestliže máte alergii na jakoukoli složku krému (viz složení).

Další popis produktu Blitz Blank „Enthaarungscreme 125ml

Skvělý depilační krém, který jemě a šetrně odstraňuje chloupky na kterékoliv části vašeho těla.