HOT „Clean 150ml

PVC, silikon aj. Chrání před veškerými druhy bakterií, plísní a ostatními nečistotami. Nejdůležitější je ošetření každé pomůcky před jejím prvním použitím! Rozpouští bílkoviny, obsahuje malé množství alkoholové složky, výtažky z Aloe Vera a Jojobový olej. Je dodáván v praktické dóze se sprejovým aplikátorem. Čistič stačí nastříkat na povrch pomůcky a... Více

Porovnat ceny  od 405  v 4 obchodech

Popis zboží HOT „Clean 150ml

HOT  „Clean 150ml“ Čistící a desinfekční prostředek pro všechny typy erotických pomůcek a pro všechny druhy materiálů - na plasty, gumu, kůži, kov, PVC, silikon aj. Chrání před veškerými druhy bakterií, plísní a ostatními nečistotami. Rozpouští bílkoviny, obsahuje malé množství alkoholové složky, výtažky z Aloe Vera a Jojobový olej. Je v praktické lahvičce se sprejem. Desinfekce - stačí nastříkat na povrch a během několika sekund je pomůcka desinfikována a vyčistěna.

HOT „Clean 150ml

Další popis produktu HOT „Clean 150ml

Hot Clean - antibakteriální čistič erotických erotických pomůcek. Vhodné pro většinu erotických pomůsek, obzvláště gelových vibrátorů. Na povrchu těchto vibrátorů se po použití drří bakterie které obyčejným mýdlem umýt nejdou. pro důkladnou hygienu erotických pomůcek je důležité použít čistič antibakteriální. Tento čistič je s vůní pomeranče a mučenky.

Jiný popis produktu

Dezinfekční voda pro údržbu všech vašich erotických pomůcek. Odstraňuje bakterie a všechny ostatní druhy nečistot. S obsahom Aloe Vera, jojobového oleje a vitamínu E.