Lelo antibakterialní sprej 60 ml

LELO je antibakteriální čistící sprej obsahující aktivní antimikrobiální látky, které prokazatelně ničí 99,9% všech bakterií. Sprej současně obsahuje zinkovou sůl proti podráždění pokožky. Antibakteriální sprej LELO má další antivirové a antimykotické vlastnosti a neutrální pH. Je ideální volbou pro všechny, kteří maximálně dbají o péči a hygienu svých... Více

Porovnat ceny  od 199  v 4 obchodech

Popis zboží Lelo antibakterialní sprej 60 ml

LELO je antibakteriální čistící sprej obsahující aktivní antimikrobiální látky, které prokazatelně ničí 99,9% všech bakterií. Sprej současně obsahuje zinkovou sůl proti podráždění pokožky. Antibakteriální sprej LELO má další antivirové a antimykotické vlastnosti a neutrální pH. Je ideální volbou pro všechny, kteří maximálně dbají o péči a hygienu svých intimních pomůcek.

Lelo antibakterialní sprej 60 ml

Výrobek má označení „Body – Safe“, a to znamená, že není nutné po použití výrobek oplachovat vodou. Vhodné pro použití se silikonovými, latexovými a gumovými pomůckami.

Další popis produktu Lelo antibakterialní sprej 60 ml

LELO desinfekční sprej je čistící prostředek na erotické pomůcky obsahující aktivní antimikrobiální látky, které eliminuje až 99,9% všech bakterií. LELO čistič také obsahuje zinkovou sůl, která je nedráždivá a bezpečná prTento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.

Jiný popis produktu

Lelo - Antibacterial Cleaning Spray je antibakteriální čistící sprej obsahující aktivní antimikrobiální složky, které prokazatelně zabíjí 99,9 % všech batkerií, zatímco přídavek zinkové soli snižuje šanci na podráždění.

  • Není potřeba oplachovat vodou.
  • Vhodné na silikonové, pryžové a latexové hračky.
  • Obsah: 60 ml