Saloos Tělový a masážní olej Erotika 50ml

Salus Tělový a Masážní Olej Erotika za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Salus Tělový a Masážní Olej Erotika Kosmetika 50ml pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena.Požitek pro dva. Smyslnost je oslavou těla a jeho schopnosti poskytovat a přijímat rozkoš. Využijte s partnerem či partnerkou každou příležitost k tomu, ... Více

Porovnat ceny  od 93  v 5 obchodech

Popis zboží Saloos Tělový a masážní olej Erotika 50ml

Salus Tělový a Masážní Olej Erotika za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Salus Tělový a Masážní Olej Erotika Kosmetika 50ml pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena.

Požitek pro dva. Smyslnost je oslavou těla a jeho schopnosti poskytovat a přijímat rozkoš. Využijte s partnerem či partnerkou každou příležitost k tomu, abyste něžné dotyky změnili ve smyslnou masáž.

Saloos Tělový a masážní olej Erotika 50ml

Každý si může zvolit variantu, která mu vyhovuje – od rituálu po půlminutovou procedurku. A nezapomeňte – péčí o své tělo pečujete zároveň o svou duši! Čistá přírodní biokosmetika.

Další popis produktu Saloos Tělový a masážní olej Erotika 50ml

Bio Erotika - tělový a masážní olej je špičkový čistě přírodní tělový olej, který zmírňuje vnitřní napětí.

Jiný popis produktu

Erotika požitek pro dva Smyslnost je oslavou těla a jeho schopnosti poskytovat a přijímat rozkoš. Využijte s partnerem či partnerkou každou příležitost k tomu, abyste něžné dotyky změnili ve smyslnou masáž.